| AsiSoyYo a întrebat:

De unde pot sa cumpar bratari ca cele ale membrilor RBD?
http://l0v3-r3b3ld3.forumgratuit.ro/t57-bratarile-lui-an ahi

Exista vreun magazin prin Constanta? Daca puteti spuneti-mi zona. Sau daca e vreun magazin online de unde pot da comanda pentru bratari ( accesorii). Fundita si puncte :)

1 răspuns:
| alexnadra35262 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar nu cred ca mai ai pe unde sa gasesti.doar daca iti faci la comanda....adica te duci la un magazic personalizat iti alegi bratara sau ce vrei le dai o poza si ti-o pun....ca altcumva nu cred ca mai gasestihappy