| Xeniaa a întrebat:

Bună ..de unde pot sa cumpăr cafea verde, dar nu capsule ci cafea cafea ..sunt din Constanța si nu vreau sa comand de pe net ..plafar, farmacie ceva? Funda

2 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Ma omule, asculta aici, iti zic un secret. Iei cafea normala, o bei, si apoi iti imaginezi ca era verde. Alta optiune e aceea de a colora boabele negre de cafea cu tempera. Fa-ti insa programare la medic inca de pe acum.

| Sărmăluță a răspuns:

Eu am încercat cafea verde pentru slăbit, nu m-a ajutat de loc, mai bun e ceaiul verde. Dacă vrei pentru slăbit, nu ți-aș recomanda-o.