| yuyuri13 a întrebat:

De vreun an am inceput sa ma uit la filme sud coreene si sa ascult si kpop, dar nu am gasit nicaieri postere sau albume de-ale respectivilor. Stie cineva vreun magazin in Bucuresti care vinde lucruri legate de sud coreeni (albume, postere, reviste etc)?

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Nu sunt la noi.
Ai putea incerca pe site-uri gen amazon, ebay sau yesasia big grin

1 răspuns:
| Expertis a răspuns:

Hei buna, poti sa cauti pe facebook daca ai, sa scrii magazine kpop Romania, eu am cauta, am vorbit cu ei si au zis ca poate sa trimeata prin posta oriunde. Sper ca te-am ajutat!