| Trandafirii a întrebat:

deci acum sunt in clasa a 5 a si in clasa 4 m am mutat de la scoala mea si la scoala noua mi-am facut doua prietene gemene care vorbeam in clasa cat si cat, si ne intelegeam asa si in scoala aia am stat 3 luni, dupa aia m am mutat pentru. Ca invatatoarea era cu capu si apoi m am intors la scoala la care eram (unde sunt si in prezent) si din vara am inceput sa vorbesc cu ele pe facebook si viber, si mereu ne trimiteam mesaje, etc. Cand de exemplu pe facebook la faceam complimente, ele imi trimiteau poze cu ele si spuneau,,te pup dulce" si pana in prezent mai vorbim la telefon si parca ele sunt mai reci cu mine, deci eu ieri am vb. Cu una din ele,,Andreea, sa stii ca din pozele care mi leati dat le voi scoate si va voi face un album", la care ea,,Amalia, dar tineti banii pentru. Tine si parintii tai, deoarece suntem niste simple prietene si foste colele, nu bff", si eu am spus apoi,, Bine, scuzati-ma, dar sunt pozele voastre si va respect decizia" si apoi am incheiat conversatia si astazi am vrut sa o sun pe sora ei si a raspuns si a spus,, Alo!" Apoi ea a inchis, apoi am incercat sa o sun din nou si m a respuns, nu e genul lor sa faca asta, ele erau foarte prietenoase cu mine, nu e vorba ca nu ma plac, dar nu stiu ce sa fac sa imi cer scuze si sa devenim prietene buna, ceva idei?, dau funda!

1 răspuns:
| AirănMeidăn a răspuns:

Asta e, nu iti sunt prietene adevarate. Gaseste-ti altele.