| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună, vreau vreau sa va întreb ceva, deci acum sunt în clasa a 6 a și pana în clasa a 3 a am stat la o scoala, iar în clasa a 4 a m-am mutat la o alta scoala, și la noua scoala am stat doar 2 luni aproape deoarece nu m-am acomodat, dar acolo Mi-am făcut în clasa cu mine 2 prietene gemene, foarte drăguțe și cu un comportament frumos, și după ce m-am mutat de la scoala noua, m-am mutat înapoi la scoala care eram pana în clasa a 3 a, și după ce am plecat de la scoala cea noua, am mai ținut legătură cu fetele gemene, la telefon și pe facebook, și anul trecut când le-am mai sunat, asa cum le sunam de obicei, nu au răspuns, și le-am mai sunat odată, tot nu au răspuns, și le-am lăsat și după 2 zile mă suna mama lor ca cică de ce sun fetele aiurea ca cică le terorizez, și părinții când au aflat (de la mine) ce mi-a zis mama lor m-au certat groaznic, și de atunci nu am mai vorbit deloc cu ele, și cine are dreptate? Eu sau ele? Eu nu le-am terorizat, le-am sunat pur și simplu dar nu au raspuns

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu am pierdut șirul școlilor de ceva timp. Nu-ți face griji, tu povestești impecabil, sunt eu mai prost.
Oricum, ținând cont că e aproape noaptea de înviere o să încerc să nu dau un răspuns de căcat. Era o glumă, mi-e imposibil.
Oricum, nu mai teroriza copiii! ia-ți și tu o pisică, cum face toată lumea.
Legat strict de întrebare, cu siguranță cea care are dreptate NU ești tu.
Pwp. Vezi să nu mananci multe ouă că faci intoxicație.

| deeeaqq a răspuns:

Interesant.
Continuă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele sunt vinovate și tu ai dreptate! CAZ ÎNCHEIAT!

| MeForeverAlone a răspuns:

Știi, nu cred că e vina ta aici. Câteodată unele persoană vor să scape de tine și nu știu cum s-o facă(nu mă refer neapărat la tine, mă refer în general). Puteau pur și simplu să-ți spună să le lași în pace, că ele sunt prea fudule și șmechere ca să aibă prieteni și să fie sunate. Crede-mă, tu nu ai nicio vină. Tu doar ai fost îngrijorată că au pățit ceva. Poate n-au mai vrut să țină legătura cu tine pentru că nu mai erai în școală cu ele, sau cine știe. În fine, asta e până la urmă. Se zice că atunci când pleacă o persoană de lângă tine, e doar răspunsul la rugăciunile tale,, Și mă izbăvește, Doamne, de cel rău..." happy
Nu-ți bate tu capul cu asta. Lumea e plină de astfel de oameni. Mergi mai departe, sfatul meu, și caută prieteni mai buni care să țină legătura și la distanță și aproape.
Baftă și mult noroc!

| Gsandra a răspuns:

Tu ai dreptate