| MeGustaaaaa a întrebat:

:*
Deci, am 12 ani si abia de ceva vreme, totusi e ceva, mi-au crescut sanii.Am observat ca`s nitel ascutiti.Am mai pus intrebarea pe TPU si-a zis ca nu e bine sa port sutien.In fine.Sutien Vs. bustiera!? Multe fete spun ca sunt in crestere sanii si daca port sutien confortabil si pe masura sanilor, se rotunjesc.spuneti-mi cum este de fapt? Eu vreau sa fie rotunzi cand se va opri cresterea lor. Fara site`uri ca nu inteleg multe de acolo.

2 răspunsuri:
| BoTiK a răspuns:

Pai in primul rand, generatia asata care ma prinde din urma sunteti foarte dezvoltati. Sfatul meu este sa nu porti sutien deoarece muschii sanului mai ales cei care sunt dedesubt unde vine sarma de la sutien se inmoaie iar la 18 ani o sa ai sanii lasati si foarte moi.Alege o bustiera confortabila, iar in cazul in care te deranjeaza forma sanilor tai actuali alege o bustiera cu putin buretehappyFundabig grin?

| lVlad a răspuns:

TRebuie mai intai sa vad apoi dau raspunsul thinking laughing Glm...is baiat nu am habarwinking