| Hallen a întrebat:

Buna!
Deci am in clasa un coleg nou si imi cam place de el >:". Si cred ca si el ma place deoarece azi a fost ziua mea si mi. a spus "lma" si se inrosise putin la fata si dupa m. a intrebat daca poate sa ma pupe si eO bineinteles ca i.am dat un raspuns afirmativ.In pauza cand trecea se uita la mine si. mi zambea.Colegul meu de banca la chemat sa vb cu el si el isi ridica tricoul in sus si avea patratele =p~. In timpul unei ore m.am uitat in spate si am obs ca se uita la mine.Deci nu stiu ce sa cred ma place oare?
P. s.:Toate fetele din cls mea il cam plac si sunt mai frumoase ca minesad, adica eO ma vad urata in comparatie cu restul` fetelor chiar data majoritatea imi sp ca nu e adev.Mi.ar place mult sa fiu cu el ce sa fac?
Helpsad!

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca te place, dar sa stii ca o relatie intre 2 colegi este aiurea deoarece o sa va plictisiti foarte repede.in fine, daca tu crezi ca o sa te descurci, atunci spune'i ca il placi si ca vrei sa fiti impreuna.happy

| BlackMan a răspuns:

E posibilsmug

e ceva aici telenovelalaughing