| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
deci plac un baiat suntem de aceeasi varsta dar in clase diferite. eu sunt a 6a, el e a 7a.
Dupa ce am avut mai multe discutii pana in vacanta pe mess, bineinteles, ca eu credeam ca le ma place dar mi-a aruncat ca are prietena.
Acum, azi, cand am fost la scoala si ne-am vazut dupa 2 saptamani si ceva. Eu nu stiam ca este el baiatul de-acolo statea in capatul strazii si vorbea cu niste baieti. se uita la mine dar eu nu stiam ca e ellaughing. Am trecut pe langa si atunci l-am vazut, zambea. In scoala, in clasa si in pauza, statea in banca si se uita dupa mine. L-am luat pe un coleg in brate, asta am facut tot cu acelasi coleg si in ziua cand mi-a zis ca are prietena thinking
El are un prieten in clasa cu el care se uita dupa mine si ii spune lui laughing
Il plac mult de tot, dar nu pot vorbi cu el nu avem cand.
Exista sanse sa ma placa? sad

5 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Chiar daca te place nu te entuziasma prea tare, ca un baiat te poate placea ca si fata.Nu-l opreste nimic sa ii placa de alte 10 fete in acelasi timp.Insa daca tu crezi ca el simte mai mult decat o simpatie pentru tine, cel mai sigur mod de a afla este sa vorbesti cu el.Sau cum iti e si numele, fii realista.pa

| Rucky a răspuns:

Majoritatea baietilor nu sunt ca fetele. ei cand plac vreo fata nu le e rusine sau teama sa si arate sentimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@anonim
el e destul de timid.
daca se uita la mine dupa aia ii spune lui iar se uita la mine e clar ca el l-a pus sa faca asta!

| belieber4ever a răspuns:

te urmareste este invidios zambeste cand te vede e sigur ca te place la nebunie incearca sa-i arati si u ca-l plaki pot o sa reusesti sa fi cu el

| denisadenisa1344 a răspuns:

Nu cred.adika daca te placea iti dadea mai multa atentie. poate ca te place colegul luihappy