| Bubuu_9667 a întrebat:

Hi! am o problema cu hi5 l-am dezactivat ieri, azi am vrut sal activezi si nu merge imi scrie " Nu ai dreptul să accesezi această pagină." ce sa fac nu ma lasa sa intru nicaieri nici la "cont"nici la "mesaje" imiscrie la fel"Nu ai dreptul să accesezi această pagină."

care se stie cu hi5 sa-mi dea id lui scuze dar nu la mesaje ca nu stiu cum sa trm

funda restul vot ast.rasp.repede

1 răspuns:
| Mjdolhfi a răspuns:

Daca afli ceva te rog anunta-ma si pe mine.[Dai raspuns la prima mea intrebare te rog]