| kawaii69 a întrebat:

deci am o problema big grin cum creez un album pe facebook? (la o pagina) Fundita

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

1. Apesi pe profil.
2. Te duci la fotografii.
3. In stanga, sus, trebuie sa vezi un dreptunghi pe care scrie: + Incarca fotografii.
4. Apesi pe el, selectezi pozele.
(acele poze vor fi in album, in ordine succesiva)
5. In timp ce astepti ca pozele sa se incarce scrii numele albumului
6. Poti modifica apoi descrierea, etc
Succes! puppy dog eyes Pup!:*

5 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Pai da-i la fotografii, din pagina apoi albume si este un patrat intr-o parte un patrat intr-o parte la celelalte albume. Scrie ''Creeaza un album nou". Succes.

| DrinkMySoul a răspuns:

De pe profilul tau te duci la fotografii--click albume----si click pe primul patrat Creeaza un album nou (asta daca ai timeline)

| stella390 a răspuns:

Da-i la fotografii, undeva sus este adauga fotografii, incarci cate pooze vrei tu si vezi ca sus in stanga scrie numele albumului si il scrii acolo si asa iti creiezi un nou album.
Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Apesi pe adauga fotografii apoi pe creeaza un album... avand in vedere faptul ca facebokul a suferit unele modificari inteleg de ce ai probleme si dubii in legatura cu acest controversat site de socializare. Sper ca te-am ajuatat! happy

| alinasorena a răspuns:

Dai la fotografii, apoi sus la adauga fotografii, alegi fotografiile, iti apare sus :album fara titlu ( dai un nume albumului ), apoi dai posteaza fotografiile :d sh gata