| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

deci aproape in fiecare noapte visez un coleg de clasa cum ca ma cuprinde ca ma saruta, dar mie nicdecum nu imi place de el deoarece ma inteleg foarte bine cu el si il consider doar un bun prieten dar nimic mai mult de atat...De ce il visez in fiecare noapte?

Răspuns Câştigător
| bogotu300 a răspuns:

Pentru ca psihicul tau asa cu am spus si tu te intelegi bine cu el. Ei bine vrei nu vrei tu tot simti ceva pentru el si mai este posibil ca el sa simta ceva pentru tine si de aceea tu il visezi Intelegi?