| Awkesna a întrebat:

Dc visez in fiecare noapte ca ma sarut cu un coleg de a meu ba cu unu de care imi place...
F+vot

Răspuns Câştigător
| Andreea_8838 a răspuns:

Poate nu iti dai seama si iti place de amandoi sau iti place mai mult cum arata colegu tau si te excita gandul acesta de a va saruta.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Simti nevoia sa fii iubita, ai nevoie de afectiunea unui baiat.Toate astea le tot invarti in minte si,creierul tau le proceseaza,drept pentru care, atunci cand dormi, vezi asemenea vise.Sunt vise dragute, dar doar vise.Important este ce faci in viata reala!