| oskar a întrebat:

Buna deci as dori sa slabesc in zona abdominala dupa care sa incep sa pun patratele, ce alimentatie mi-ati recomanda si exerciti?

Răspuns Câştigător
| madalina2293 a răspuns:

Deci...
parerea mea?
incearca sa lasi painea si sarea.
paine ingrasa ff mult si sarea mentine apa in corp.
Abdomenul. abdomene big grin
incpe cu 50 si creste cu cate 40 in fiecare saptamana
crede-ma, are un efect superb
dupa vreo 6 luni ajungi la patratzele happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna oskar! ca si alementatie ar fi indicat sa mananci cat mai putini si cu cat mai putine grasimi incerca sa mananci cel mai putin seara pentru ca atunci se pune cel mai rau grasimealaughing ca exercetii genoflexiunile sunt bune pentru a creea un abdomen frumos iar pentru musci mergi la salawinking trage de niste fieare, ridica greutati etc! bafta! imi dai mie fundita plz?big grinbig grin

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Cateva trucuri de slabit:
nu manca dupa ora 7 ,
mananca mult dimineata
fructe si legume in loc de dulciuri
si fa sport o ora pe zi