| MirunaBăsescu85 a întrebat:

Bună, deci de azi dimineață m-am trezit cu o durere la ovarul drept, ma durea destul de tare, nu puteam sa stau dreapta deoarece asa ma durea, țin sa menționez ca eu am 13 ani, nu am menstruație dar am acele scurgeri, ele arata ca un albuș de ou cam de un an sau doi, nu au un miros ciudat dar sunt foarte ambundente. Credeți ca ar trebui sa îmi vina menstruația?

Răspuns Câştigător
| Anonim147943 a răspuns:

Buna. Asa am pătit si eu. E din cauza ca am stat pe ceva rece si a afectat ovarul. Nu a durut mult aceasta durere, dupa o zi doua a disparut.

1 răspuns:
| zozogirl a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti vina menstruatia....Bine, de obicei vine pe la 13-14 ani, dar poate varia. Ar trebui sa ai crampe, sau dureri de spate... Vorbeste cu mama ta, poate stia ea, dar eu n am mai auzit niciodata despre acest lucru, deci prin urmare nu am cum sa te ajuthappy