| AlexutzaDragutza a întrebat:

Deci eu trec in clasa 5 si de pe acum vreau sa ma axez pe anumite materii pentru a intra la un liceu bun.Ma gandeam la Cantacuzino la filologie umana sau Zinca tot la filologie umana. Ce medie imi trebuie pentru ambele si care este mai bun. Daca puteti ce materii sunt de baza? Multumesc fundita!(imi puteti da si alte nume de licee bune+materii+medie)

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Nu te grabi mai sunt inca 4 ani ai mult timp la dispozitie pana atunci plus ca si mediile se schimba mult la fel si pararea ta o sa te gandesti si razgandesti asupra unui liceu de 100 de ori.

| Dobitoc a răspuns:

Mai ai mult pana la liceu.Mediile se pot schimba pana atunci.

| pisikutza ta a răspuns:

Eu am intrat in zinca si iti trebuie medie buna asa ca mai asteapta sa vezi cum inveti