| BRoxana a întrebat:

deci HELP, aseara am stat ff tarziu afara si eram destul de subtire imbracata gen pant scurti si maieu, m-au muscat tantarii si a 2a zii mii sau umflat nu asa tare apoi am avut ceva de pictat pe niste pereti si am stat vreo 5 ore in pantaloni lungi cand am ajuns acasa aveam niste umflaturi extraordinare(de fapt am) maine e banchetul celei mai bune pr si e ff important sa ma duc si am rochita si se ved oribil acele umflaturi si sunt muuulte, adica pe tot piciorul de la genunchi in jos, este posibil ceva tratament naturist, crema sa imi treaca pana maine, va rogggg raspunsuri in seara asta e ff important, multumesc muult

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Daca nu merge medicamentos ia o pereche de colanti negrii sau de culoare inchisa

| Turquoise a răspuns:

Si eu patesc la fel dar folosesc mixtura mentolata si trec imediat unflaturile:-&. Se gaseste in farmacii. aprox 5 lei

| BRoxana explică:

Unde se gaseste? adica il gasesc in farmacii?

| tyana a răspuns:

Fenistil gel. E foarte bun si are efect rapid.

| cami_5314 a răspuns:

Http://www.efarma.ro/products.php?id=882
Da de mai multe ori ca sa-si faca efectul.

| OxiiiLineage a răspuns:

Pai... nu poti scapa de ele repede. cel mai bine este sa le maschezi happy. da cu putin fond de ten. daca e mat e bun happy. si incearca sa nu stai in lumina, vor iesi in evidenta!
distreaza-te la banchet big grin kiss