| 1234567891011D a întrebat:

deci in legatura cu hi5. Daca ma uit la o persoana doar la convorbiri p hi5[vizualizeaza conversatii] persoana respectiva vede ca m-am uitat? sper ca ati inteles ce am vrut sa zic.Va rog raspundeti-mi ...pls, thx:*

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sa ii apara ca l-ai vizualizat? cred ca da. dar mai bine iti setezi contul sa nu apara atunci cand te uiti e hi5`ul cuiva

| Emena a răspuns:

Pai cred ca nu.atata timp cat ai la setari sa ti se vada ca ai vizualizat profilul. si daca apare ca l-ai vizualizat ce?

| Mihaelutsaa a răspuns:

Pai.depinde ce ceea ce ai tu la confidentialitate acolo o gasesti cand intri la cont :d
Intra acolo si vezi ca trebuie' sa gesesti acolo la setari profil : Nu vreau să afle niciun utilizator că i-am vizualizat profilul.
Succes
big grin
:*

| un copil:x a răspuns:

Da apare atata timp cat intri pe hi5`ul unei persoane nu conteaza la ce te uiti, dar acea persoana vede ca i-ai vizualizat profilul, dar poti sa setezi sa nu vada nimeni ca i-ai vizualizat hi5`ul.

| 1234567891011D explică:

Am vrut sa zic ca ma uit doar l conversatii, nu la tot profilul si cand dau clik dau:vizualizeaza conversatii.Si intrebare era:dk apare ca i-am vizualizat profilul? sau ca m-am uitat[e tot aia]