| Melonnn a întrebat:

deci..iti faci un amic pe net. Vorbiti,vorbiti, ca amicii, va povestiti de toate, va insultati, glumiti, urmeaza sa va vedeti, si BRUSC, te sterge din lista de prieteni.Ce inseamna asta?!

Răspuns Câştigător
| RbdGirls268 a răspuns:

Pai, cred ca el a hotarat sa nu mai fiti prieteni, cel mai bine al fi sa il suni sa vezi ce e cu el. Poate s-a intamplat ceva, orice ar fi. Nu trebuie sa pui la suflet nu merita, prietenii vin si pleaca. Nu iti fa griji. Pe parcursul vieti o sa iti dai seama cine iti e prieten cu adevarat si cine nu.