| scene a întrebat:

deci la scoala. un baiat care zambeste tot >timpul- cand ma vede...vara trecuta am stat cu el si cu inca doua prietene.stiu aproape totul despre el...(ciudata chestie
zicea ca are prietena., dar acum nu mai stiu! vara trecuta avea!
deci...acum Problema : nu stiutiu daca ma place sau nu!
si ca sa il intreb.nu prea as avea tupeul
deci : poate ma puteti voi ajuta! happy

2 răspunsuri:
| Lunetta a răspuns:

Buna.
Sa inteleg ca esti o amica cu el.big grin Afla daca mai are prietena astfel incat persoana de la care aflii sa nu-si dea seama ca-ti place de el.happy Decat daca e persoana de incredere.
Pai, ai putea sa-i spui si pe mess sau prin msj. la tel, daca nu ai tupeu face to face, dar e mult mai simplu fata in fata,ca ai putea sa-i vezi reactiile.happy
Daca are prietena,nu-ti face griji,mergi mai departe,nu e cazul sa te bagi intre ei doi,ca nici tie nu ti-ar placea sa se bage o fata intre tine si el,nu?
Daca te place, propune-i sa fiti impreuna daca el nu face al doi lea pas, adica acesta.happy
Bafta. happy

Răspuns utilizator avertizat