| LoveAngel223 a întrebat:

Deci m-am saturat sa intru pe TPU si sa vad majoritatea intrebarilor despre Justin Bieber. Si daca iti exprimi parerea pe intrebarile lor incep sa te injure. Voi ce parere aveti despre acesti utilizatori? Inainte era unul acum sunt 10. fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ignora ce nu poti schimbatongue
Sunt intrebari mult mai intresante decat asteawinking

6 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Si eu am observat asta. Eu zic ca cel mai okay e sa nu le raspunzi la intrebarile alea. Ignora-le. Eu asa facwinking. Dar e chiar enervant. O data, din 4 in 4 intrebari dadeam de una despre tipul ala!straight face

| Alina0491 a răspuns:

Ei acum fiecare place un artist, un actor. Dar nah nu avem ce face decat sa ignoram acesti " obsedati ".

| StefanStyle94 a răspuns:

Imi plac unele melodii, da'unii sunt chiar obsedatilaughingCred ca fetitele astea au acasa vibratoare cu capatana lu' J.B.sau un intreg altar...Numa' m**e le-as da astora...

| SheCanFlyy a răspuns:

Nu cred ca noi injuram (fanii), voi ne injurati pe noi.ne faceti cum va vine la gura. obsedate etc. Mie chiar imi place de el, e un tip care intr-un an a realizat atatea, cat realizeaza altu in 2 ani.anyway,nu cred ca am trebuii fi jignite, este treaba noastra ce intrebari punem, si despre cine big grin. kbye big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Duduu a răspuns:

Mi se pare ca sunt prea obsedati de justin...si ca vor sa se dea mari.