| anonim_4396 a întrebat:

deci mai demult am sters o intrebare de pe TPU...dar ea a ramas postata ca si cum ar fi a unui utilizator anonim...bine, nu as fi avut nici o problema cu asta daca acolo la raspunsuri nu mi as fi lasat si id ul? ce sa fac? cum fac sa o sterg sa dispara de tot sau macar raspunsul cu id ul meu? chiar mi se pare aiurea din partea site ului doar ca sa nu piarda niste utilizatori funzile! iar daca imi dezactovez contul, la fel, intrebarea ramane! crying ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SweetLittleAngel a răspuns:

Pai intra la raspunsurile mele si sterge respectivul raspuns. eu am sters asa unul si mi-a functionat