| Individul_7822 a întrebat:

Deci, mi-am luat o pereche de bocanci clasici negri gen: http://www.incaltamintedame.ro/......femei.html si vreau sa-mi cumpar niste blugi dar, nu stiu ce fel de blugi s-ar potrivi cu acesti bocanci. Are cineva vreo idee? Ce model, ce culoare... Ms anticipat!

5 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Bai sper ca esti baiat dupa nume...laughing)
pai merg blugii mai stramti (nu foarte sa nu pari gay)sau ce-i cu tur daca iti plac big grin.se vad bestial cum ti-am zis. aproape o clasa in treaga de baieti poarta si sunt wow =p~

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Blugi de camuflaj (un stil mai militar unpic) sau blugi albastru inchis unpic ca sa zic asa mai 'uzati' (ca stil) big grin

| LimonadaXd a răspuns:

Sunt najpa. ce ai vazut l ei:-&

| andreibogdan93 a răspuns:

Sfat permanent: Different Cut. cauta-i pe facebook sau vezi site-ul lor www.DifferentCut.ro. Poti sa-i si suni si iti dau sfaturi baietii cu imbracamintea. cel mai bine le faci si o vizita

| Loredana_Iamandi_1994 a răspuns:

In cat timp ti-au venit bocancii?