| Danyelytha a întrebat:

Buna
Deci pe 10000 de pagini Facebook gasesti diferite concursuri gen:
Da like paginilor... si poti castiga : Ugg /Pantofi/Rochite/Telefoane etc.

Cat la suta sunt adevarate?

Eu cred ca 0%

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Undeva la 30% zic

| Zuzazozo a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere.Sunt 0% adevarate.Sunt niste concursuri false inventate pentru a-si creste paginile mai repede.

| allison20 a răspuns:

Nu sunt adevarate, doar o pierdere de timp.

| Andreime a răspuns:

Pai depinde. cam 47 % thinking la paginile care au multe likeuri si mai " cunoscute " sunt reale, insa care care vor like, pun concursuri de astea imaginate! laughing

| antoniamaria22 a răspuns:

Bună! Da cred că ai dreptate deoarece unele sunt doar așa ca să atragă multe like-uri, pe de altă parte pot fi și adevărate și spun adevărate fiindcă la o pagină o admină a zis că caută altă fată pentru ai da cîștigul deoarece cea care a fost extrasă nu s-a prezentat iar intru-n com am văzut că alte fete ziceau că le-a ajuns coletul, etc. Acum cel mai bine e să trimiți un mesaj pagini respective si să întrebi admina dacă concursul e real! Sper că ti-am fost de folos :* fundita?

| AlexSpongebob a răspuns:

In primul rand te sfatuiesc sa nu participi, nu sunt reale! Sunt doar " o metoda " prin care cei care au pagini pe Facebook, fac like-uri prin share-uri, etc. Dar, sunt si unele reale cu pagini cu sponsor, dar nici acele nu sunt chiar 100%! E doar o minciuna. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| dydu12 a răspuns:

Adevarat!