| yngerash_4642 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul: eu nu inteleg cum de oamenii acestia care fac pact cu diavolu au avere, bani faima etc si cei care nu fac si au incredere in dumnezeu totusi nu au atatia bani si au necazuri mai mari in viata.straight face. Voi ce credeti despre asta? Dar despre vedetele care au facut pact cu diavolu?

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Voi la religie nu ati invatat de pilda samarineanului cel sarac care a murit de foame ptc regele bogat nu i-a dat cv de mancare? apoi samarineanul a ajuns in rai si regele in iad asa si in realitate dar se intoarce ruleta sortii.Si faza cu vedetle cu pactul lor nu e deloc adevarat doamne fereste ca cica toate fac pact cu diavolul e o minciuna inventata de paparatii sa aiba ce publica deci eu zic sa nu mai crezi in din astea ca nu sunt deloc adevarate.

| WholeWorld a răspuns:

Nu is specialist nu s informat dar o parere bogatia e trecatoarewinking doar nu le ia cu el pe cand ala cu dumnezeu o so duca mai bine... PAREREA MEA