| anonim_4396 a întrebat:

Ma intreb cateodata vedetele astea porno de ce au ales cariera asta, din placere sau pentru bani? de ce aleg asa ceva daca stiu ca dupa aia viata lor este mizerabila nu ii inteleg pe oamenii astia straight face

Răspuns Câştigător
| adikiller1 a răspuns:

Mdea.....totul este pentru bani, actritele de filme porno fac o gramada de bani.

| My3rT a răspuns (pentru adikiller1):

Nu doar pentru bani dar si pentru placeri, in plus in zilele noastre sex-ul e ceva normal...Nu ca pe vremea bunicii, atunci cand auzeau de sex isi faceau cruce happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bani si placere, meseria se face din satisfactie.

| AnotherGirl a răspuns:

Cred ca mai degraba pentru bani...Dar acum depinde de mentalitatea fiecaruia. Poate asta te ajuta cu ceva : http://www.gandul.info/......ti-9413091 :-*

| i86e2 a răspuns:

Aș deveni și eu vedetă porno, e mai bine decât să fiu sclav pe la vreo firmă. happy Măcar m-aș simți bine. tongue

| Mαdαliηα a răspuns:

Nici eu nu prea ii inteleg straight face Cred ca o fac pentru bani dar si din placere daca nu le placea nu mai faceau. Ca baiat mai merge, adica si acolo e ceva o retinere dar ca fata? Groaznic!

| Differentx13 a răspuns:

În ziua de azi, oamenii fac orice pentru bani oh go on

| Florentina2010 a răspuns:

Pai...e simplu este pentru bani, poate unii o fac din placere, ma indoiesc de acest lucru