| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Deci TPU-ul asta e chiar culmea...cand vreau sa ma autentific imi spune ca imail-ul e invalid dar era corect. Ce ma fac? am incercat de 10 ori dar nu merge si pe mine chiar ma enerveaza

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Da, asa am patit si eu la inceput. Ceva nu e in regula cu site-ul acesta. Iar astazi si-a facut de cap. Eu mi-am postat nemultumirea la Contact, pentru Raluca. Incearca si tu. Succes!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai un pic de răbdare, sunt defecțiuni pe server. Așa pățesc și eu.
Pa, pa.

| HBK a răspuns:

Ai si tu rabdare daca se mai intampla, nu esti singura.Trebuie sa intelegem si noi ca mai sunt din cand in cand defectiuni tehnice si nu trebuie sa condamnam pe nimeni.

| User a răspuns:

Da, rabdare. va trece pana la paste, pastele cailor.

| alisalisa a răspuns:

Cred ca nu le mergea site-ul nici eu nu puteam sa ma loghez si aparea si ca nu sunt deloc intrebari pe site

| anusha a răspuns:

Mi s-a intimplat si mie. Incearca mai tirziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca ai reusit pana la urma:p.Pai sunt probleme tehnice, care se vor rezolva.Si eu am patit la fel cu logarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu an patit asa, iar azi am intrat si imi arata ca nu sunt deloc intrebari pe site...probleme tehnice.