| Diiiia a întrebat:

deci vreau sa va intreb si eu ceva, de ce unii zic ca fara prieteni nu se poate trai? eu am numai prieteni falsi in jurul meu si pot traii...la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

Ba da. se poate trai si fara prieteni, dar stai izolat/a, nu comunici si ai o viata trista. De aceea trebuie sa stim ce prieteni avem, ce persoane ne inconjoara si trebuie sa avem grija cu cine stam de vorba si pe cine avem in anturaj.
Prietenii falsi sunt prietenii cu doua fete. Adica sunt cu tine, se poarte excelent cu tine dar pe la spate ei te barfesc. poti trai cu ei dar mai greu, mult succes.