| MouseX a întrebat:

Buna`. decii am un lg desta http://www.google.ro/......tp?/imgres asa si nu merge sa pun o poza ca tema`. decii`. spuneti-mi si mie` ce sa fac ca sa pun poza in afara de unele de la telefon ca tema? PLs

Răspuns Câştigător
| Ixodes a răspuns:

Am avut si eu model ca acesta si nu poti sa ii pui alte teme,sunt ceva programe cu care poti sa faci tu temele si trebuie sa iti instalezi tu ceva si pe telefon, dar cu riscul sa iti strici telefonul, iti recomand sa nu incerci. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin