| AnonymousSSR a întrebat:

Buna dimineața. Acuma doua săptămâni m-am întors din Cape Town, Africa de Sud. De sambata seara am vărsături,febra,bubite mici si rosii pe maini, una este destul de mare spre maro. Ce poate sa fie? La spital nu m-as duce, nu e asa grav cred eu. Merci Scuzați-mi categoria...

Răspuns Câştigător
| AlinWoW a răspuns:

Parerea mea este sa te duci cat mai repede la un spital... sunt foarte foarte multe boli pe care le poti contacta acolo.Mai bine nu risti.

Funda?