| Semnattfetitsataa a întrebat:

Buna dimineata! Am avut un vis putin ciudatel care m-a pus serios pe ganduri ca nu am mai visat asa ceva, de obicei visam lucruri obisnuite din realitatea care m-a inconjoara! Asera am avut un vis, era amestecatura de momente, s-a va povestesc :Eu si prietena mea cea mai buna plecam la un parc de distractii, si eu incepusem s-a ma cert cu doua persoane, din ce motiv nu stiu. Apoi se facea ca a doua zi m-a duceam s-a le caut pe cele doua, le gasisem mie imi pareau cunoscute dar totusi nu intrasneam s-a cred asta! Prin urmare imi apare in vis fostul meu prieten ca vine la mine si m-a saruta si eu trebuie s-a m-a incalt in niste pantofi, cu unul deja ma incaltasem imi placea cum imi sta, iar celalalt era rupt si nu stiu cum! Apoi, asa prin visul meu imi apare si actualul tip din viata mea, si o femeie mult mai invarsta decat el care cica ar avea o legatura sentimentala! Dupa aceea, imi apar in vis o pisica manacand soarici, si alergand si mie imi era foarte frica de ea si m-a feream., apoi apare mama mea in vis care ia pisica cu blandete, apoi pisica se duce in casa si intra in pat, si incepe s-a doarma, precum un bebelus mic, deci arata ca si cum ar fi un bebelus nu o pisica, si imi placea ce vad, adica era un moment dragut! Intrebarea mea este ce credeti ca semnifica acest vis? Multumesc, o dimineata frumoasa :*!

7 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare,acesta este un vis, poate sa semnifice momente combinate cu:ganduri, filme sau seriale la care te uiti.Un vis nu semnifica nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„ma inconjoara*"
„sa cred*"
Nu cred că ar trebui să crezi în vise. Subconștientul ne transmite mesaje că suntem îngrijorați, stresați în legătură cu unele chestii ce ne înconjoară. Sau că ne gândim prea mult de ele în timpul zilei sau înainte să ne culcăm.

| Maddutzakiss a răspuns:

Buna de obicei nu trebuie sa crezi in vise dar uneori eu cred deoarece noaptea visam ceva ciudat care insemna ca e de rau si a doua sau a treia zi aflam ca s-a intamplat ceva rau in familie dar aici este vorba de tine din cate stiu soareci inseamna femei insarcinate in rest nu stiu sa iti spun exact ce semnifica dar ceva este incearca aici:www.google.com/semnificatiaviselor.com

| Maddutzakiss a răspuns (pentru Maddutzakiss):

Daca nu merge scrie tu pe google semnificatia viselor si gasesti acolo

| lauramary a răspuns:

Nimic este un vis.SI eu am avut unul la fel bine erau alte persoane si pisica manca sobolani de aia
mari

| Cosmin_Ady_1997 a răspuns:

Aici " ma cert cu doua persoane" ai doi prieteni care iti doreste raul

| BaDz a răspuns:

Visele sunt ciudate nu de fiecare dats au un sens