| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Buna dimineata! Cum pot sa activez scrisul cu batul la Samsung Corby. El merge numai cu degetul acum, si am auzit ca pot sa il activez sa mearga si cu batul.Cum pot face asta? Primul raspuns explicit funditahee hee

Răspuns Câştigător
| Kira9747 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt, dar nu merge. El functioneaza doar cu degetul, la alte telefoane merge, dar la Samsung Corby nu.Am si eu, am incercat, dar nu a merssad

2 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

Nu cred ca trebuie activat.hee heemie imi merge si nu am activat nimic

| dotcube a răspuns:

Nu merge pentru ca asa e facut ecranul, din cauza asta raspunde mai bine la comenzi fata de cele care au bat.Ca sa iti mearga batul trebuie sa ai un bat care conduce electricitatea.