| Smileee a întrebat:

Am Samsung Corby şi nu merge cu unghia. Am auzit de la cineva că se poate pune de la setări de undeva, să meargă şi cu unghia. Este adevărat? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat. Si oricum te vei obisnui. Mie imi place mai mult ca nu merge cu unghia, m-am obisnuit cu el asa.

3 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Nu merge decat cu degetul dar daca vrei sa il stici fa cu ungiawinking

| Boog a răspuns:

Eu nu am auzit asa ceva sa fiu sincer adica cu unghia?laughing doar cu acel accesoriu poti umbla pe telefon sau cu degetul dar cu unghia nu pentru ca touchscreemul nu simte caldura sau nu stiu ca sa iti spun. dar in fine nu se poate

| vfb a răspuns:

Nu merge!
cu unghia merge doar daca are bat...
in cazul[Samsung Corby]nu exista bat...
:p