| deutza a întrebat:

Buna dimineata! Mi-am facut un blog dar nu prea stiu despre ce sa scriu:D Am scris pana acum 2 articole.Imi dati va rog ceva idei?

http://lumeaeroz-deutza.blogspot.com

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Stranger79 a răspuns:

Pentru inceput este foarte bine. Ti-am citi cele 2 articole si sunt ok.
Oricum cred ca trebuie sa abordezi probleme ale tinerilor din ziua de azi (relatii, trairi, dezamagiri, emotii).
Oricum iti doresc sa ai cati mai multi cititori pe blogul tauhappy

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Despre experienta ta sexuala!

| deutza explică:

Malvina1998 nu vrea sa fie ca toate celelalte site-uri de pe net numai despre moda, actori si chestii de astea. Vreau sa fie ceva ce ma reprezinta pe mine si nu numai dar sa nu semene cu celelalte pentru ca atunci nu mai are nici un farmec dupa parerea mea.

| katrin7727 a răspuns:

Incearca sa pui articole despre lov moda si actori