| Robert5678 a întrebat:

Buna dimineata, vroiam sa va intreb, recent am pierdut un Iphone 3g.Nu stiti un site cu ceva de genul lucruri pierdute, sau cum l-as putea gasi? Nu mie neaparat de telefon, decat de pozele din el. Daca, printr-o minune, cineva, chiar de aici il gaseste, va rog sa ma anuntati, platesc oricat pe el sa il iau innapoi.

4 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Poate sa pui anunturi prin oras sau in ziare locale, la magazinele astea mari de cumparaturi...
Macar incearca!

| petrisorcarmen2013 a răspuns (pentru lala178):

La ziare locale poti sa incerci www.maxpress.ro, la ziare nationale poti sa incerci: www.adevarul-anunturi.ro sau www.libertatea-anunturi.ro

| Piticaaa a răspuns:

Pai nu ai specificat in ce circumstante l-ai pierdut.

| AstaMicu a răspuns:

Inseamna ca´s imagini foarte importante pentru tine sau cel putin ¨interesante¨ daca le vede altii! Si hai sa fim seriosi cine naiba in Romania ar inapoia un telefon dar ce sa mai spunem de un iphone 3g laughing si culmea sa il dea disparut pe net...eu iti urez sa il gasesti dar sincer SLABE SANSE