| maidatendragosteamea a întrebat:

Din cauza bretonului pe o parte mi s-a lasat putin pleoapa de la ochi. Cum as putea sa o fac sa se ridice la loc? Am 18 ani aproape si nu vreau sa am defect la ochi. big grin

Răspuns Câştigător
| alexa3000 a răspuns:

Mai scurteaza bretonul! nu e nevoie sa mergi la doctor. ti s-a inchis putin pleoapa pentru ca acel ochi nu l-ai mai folosit, intelegi? adc este efectu ochiului lenes. timp de cateva zile acoperati celelalt ochi si lasa-l pe asta sa munceasca apoi o sa fie okwinking

3 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Buna
Iti recomand sa mergi la doctor.
El va stii ce e de facut.
Multa bafta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intai renunti la breton daca n-ai facut-o si te duci la doctor

| NoOneKnow a răspuns:

Renunti la breton si incerci sa folosesti cat mai mult acel ochi, daca nu functioneaza dupa o saptamana mergi la doctor.