| DeNyyy a întrebat:

din greseala am gasit acest site
http://www.zmenta.ro/2010/01/17/TPU-ro-ftw-cele-mai-tari -intrebari/
si vreau sa zic ca si acum am nervi. de ce au lasat comentarii asa de urate? adica la un moment dat unu zice : TPU=toti prostii uniti. voua cum vi se pare?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aiurea. Orice site privit din exterior e naspa.Hai cu noi, sa vezi cum esmug

| DeNyyy explică:

@Cristiana in legatura cu intrebarile nu am zis nimic ba chiar ai foarte mare dreptate dar un user de pe acel site a zis ca toti de aici suntem niste prosti si ca le facem bani adminilor...

| Anduciu a răspuns:

Sunt postate doar intrebari tampite de la categoria Dragoste si sex, pun pariu ca nici nu s-a uitat la categoriile unde chiar gasesti intrebari si raspunsuri de Doamne-ajuta.Cat despre nea' care sustine ca TPU inseamna "toti prostii uniti", sa fie sanatos.Nu-mi pasa de parerea lui, atata timp cat nu cunoaste personal vreun user si habar n-are deca cineva de pe-aici e prost sau nu.
Oricum sunt sigura ca nicio postare ca aceea nu va face pe cineva sa paraseasca TPU.

| Fifylici a răspuns:

De invidiosi de aia, dar zi si tu in legatura cu gradul de inteligenta pe care le au persoanele care pun astfel de intrebari lasa de dorit.

| Fifylici a răspuns:

Deny scumpo, lasa-i sa vorbeasca pana li se acreste important este sa nu le dai atentie.
Te-am pupat!

| analia0103 a răspuns:

Ce urat din partea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zica ce-or vrea, dar pe acest site sunt pesoane net superioare lor din punct de vedere intelectual, persoane pe care ma bucur ca le-am intalnit(chiar si virtual) si ale caror raspunsuri le citesc mereu cu drag, persoane de la care au mult de invatat acei indivizi.Acesti utilizatori valorosi, precum si multi altii care-si dau silinta sa faca din TPU un site primitor si util si care demonstreaza ca nu sunt oameni prosti, care actioneaza inainte de a gandi demonstreaza faptul ca TPU nu este egal cu "toti prostii uniti". Ce-i drept, cum fiecare padure are uscaturile ei, nici TPU nu se poate mandri cu toti utilizatorii, iar numarul utilizatorilor per total fiind foarte mare si numarul acestor utilizatori este foarte mare.