| fetitsadecartier a întrebat:

din greseala am trimis unui prieten pe messenger facebook un like, telefonul nu era conectat la wifi, se poate totusi ca mesajul sa se fi trimis? Daca da, cum pot sa il sterg sa nu il vada persoana respectiva? Mentionez ca inca nu am conectat telefonul la wifi. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Daca nu a fost conectat la retea il poti anula. Momentan este in cache-ul telefonului. Intra la Aplicatii -> Facebook Messenger -> Clear cache
As recomanda sa dai si delete data.