| con12ro a întrebat:

din luna martie incep campionatul pe clase la fotbal si eu stau in poarta. Apar foarte bine penalty-uri,lovituri libere insa am doua parobleme mari, cred eu. Prima este ca nu pot sa scot suturile care sunt date pe jos si a doua e ca atunci cand ies la minge ala imi face un dribbling scurt si imi da gol. cum sa rezolv aceste situatii?

1 răspuns:
| florida5654 a răspuns:

Pai cu prima problema ca sa ai mai multa forta incearca sa dai suturi la poarta dar de jos nu de sus pentru ati mari fota picorului iar la a doua joaca si tu cu prieteni tai dar nu mai sta in poarta sa inveti ca cand ei dribleaza tu sa iei mingea