| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou. Cate odata netul nu-mi merge bine si eu prefer sa ma uit la niste desene ceva ca (robotii etc). Sunt programe de vizualizare pentru desene si acele desene sa nu se mai opreasca? Funda. Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat conexiune ta la net este proasta nu ai ce face decat sa downloadeze acele desene

| MarianaTirzuman a răspuns (pentru suntserios):

Un exemplu de program poti sa imi dai ptc si acolo cred ca dawnloadeaza ca...

| DDCC a răspuns:

Bună!
Când vrei să vezi ceva online așteaptă să se încarce bine acel video.
Pentru net, poți elimina lățimea de bandă, nu te ajută niciun program fiindcă viteza nu-ți poate crește din senin.
http://www.tpu.ro/......dau-funda/