| NicoClaudita a întrebat:

Buna din nou! cum scot cronologia de la facebook? ca mi-am bagat-o din greseala si nu imi place, cum pot sa fac sa fie facebook-ul ca inainte? funda!

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Nu mai poti acum. Din cate stiu Timeline a devenit global de la data de 2 August.

| baifrate a răspuns:

Nu poti sa scoti timeline'ul de la facebook..totusi exsista anumite extensii ce se instaleaza in browserul tau ce iti ofera posibilitatea de a dezactiva timeline'ul, insa numai in p.c.-ul tau, adica nu e mare chestie.