| stefan_5038 a întrebat:

Buna din nou ma puteti ajuta cu un hack farmerama dar nu cheat enigme ca nu stiu sa-l folosec (rasundetimi doar daca stiti) dau funda vot si ce mai vreti voi

Răspuns Câştigător
| titimacaronaru a răspuns:

Spre exemplu poti trimite sms la 1395 cu textul BIG SI 5313420,ai grija la spatiul dintre BIG si 5313420 si cum un 1 euro ti se va reincarca contul cu 300 mamudele si 7000 de gologani,fara sa te prinda adminul,eu am incercat si merge.te pup o zi buna

3 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Ce retardat

| lulu_7334 a răspuns:

Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 5793678 la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5793678! V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri, (acolo unde este prezentat acel cod de bare).A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

| corector a răspuns:

Iti spun sa nu suni la astia care zic sa suni la 1395 la 1395 suni cand iti da 65 de mm deci te pacaleste ca sa-i incarci contul cu mm si da exista dar trebuie sa-l cumperi cu bani reali...