| Ingridd22 a întrebat:

Buna din nou :*. Pe 6 decembrie este ziua fratiorului meu. Implineste un anisor love struck. Ce cadou mi-ati propune sa-i iau?:dhappy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La un anisor ii poti lua o jucarie muzicala

evenso
| evenso a răspuns:

La Multi Ani pentru fratiorul tau!
Poti cumpara hainute, jucarii ( ceva cu butoane, luminite si muzica, xilofoane, dar vezi sa fie sigure ( sa nu aiba parti mici detasabile ).

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Hei`! Decii avand in vedere ca e micut, nu vad altceva decat niste jucarii(educative sa nu) sau niste hainute.
Pa-pa! La multi ani fratiorului tau!

| xLove a răspuns:

Ai putea sa-i iei o salopeta (nu stiu daca asa se numeste) intreaga, albastra cu gluga, sub forma unui animalut dragut
http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genul ca si in poza aceasta, doar ca in forma de animalut.
Sau ai putea sa-i iei o jucarie cu care nu se poate accidenta.

La Multi Ani fratiorului tau!

| JustSolutions a răspuns:

In primul rand la multi ani! ai putea sa ii iei un tablou cu imaginea lui personalizat cu cine l-a trimis si cu o dedicatie originala "pentru cel mai jburdaus soldatel din lume (e doar un exemplu)

| minaj a răspuns:

Oo vai ce dragut love struck la multi ani fratiorului tau! pai cumpara-i ceva de care isi va aminti peste ani, ca la varsta asta nu tine el cont de cadouri bafta :*