| apademasa a întrebat:

Buna din nou! Vreau si eu niste mesaje de 1 martie pentru profesoara de romana. urgent!

Răspuns Câştigător
| Pinky2000 a răspuns:

Va doresc o primavara plina de fericire si impliniri. Firul alb e sanatate, cel rosu, posperitate. Amandoua, impreuna, formeaza o cununa de succes si voie buna.

Citiţi mai mult: MESAJE DE 1 MARTIE. SMS-uri inspirate cu urări de Mărţişor - Panorama > EVZ.ro http://www.evz.ro/......84816.html
EVZ.ro

| Pinky2000 a răspuns (pentru Pinky2000):

Mersi din suflet pentru fundita. Ma bucur ca te-am putut ajuta!

| apademasa explică (pentru Pinky2000):

Stiu cum e sa iei fundita! o seara placuta.