| igrec005 a întrebat:

Buna din nou! Vreo idee unde pot gasi jocul The Sims Store? E mai nou decat sims 3, si am intr-o reclama de pe site-ul jocului ca sunt multe chestii noi

Răspuns Câştigător
| SimsClub a răspuns:

Daca te referi la The Sims 3 Store - nu este add-on sau patch ci este un magazin online de unde poti cumpara Custom Content oficial. Il gasesti pe www.thesims3.com. Insa pentru a putea cumpara acele obiecte ai nevoie de SimPoints ce pot fi achizitionate si prin intermediul SimsClub(www.simsclub.ro). Aici ai un tutorial despre cum se folosesc aceste puncte pe The Sims 3 Store : http://www.simsclub.ro/index. php? option=com_zoo&task=item&item_id=371&Itemid=220

1 răspuns:
| userr a răspuns:

The sims store pare a fi un patch pentru the sims 3.adica iti va mari optiunile in joc, va adauga ceva nou!