| gossipgirlxoxo a întrebat:

Buna :* dintre voi pana in 21 de ani care are servici? si ce anume? xoxo

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai eu am 15 ani, sunt in clasa a- IX-a A. deci inca cu scoala!
Nu am servici, dar vara, in vacanta, ma duc in Germania la mama, si o mai ajut si eu la restaurantul ei.
Ma plateste, imi da cate 15/ zi big grin
Si mai primesc si spaga tongue. 4-5 euro. Odata am primit spaga 20 de euro big grin
Vara 2009 am strans in total 270 de euro.

| User a răspuns:

Eu inca's la scoalahee hee. da' de ce intrebi?thinking

PS. Ce e ghidigonia aia din poza ta?laughing

| Paris a răspuns:

Eu nu am serviciun stabil, insa mai fac uneori promotii, prezentari, chestii. Sunt frumoase si foaaarte profitabile happy

| death a răspuns:

Da, eu. Am 20 de ani şi lucrez în presa locală, ca redactor pe probleme politice, la cotidianul pe jumătate mort "Monitorul de Brăila".

| gossipgirlxoxo explică:

"Ghidigonia" rolling on the floor rolling on the floor e din filmul "avatar" :*:*:* intreb din curiozitate tonguetonguetongue

| kryss_1640 a răspuns:

Pai eu am 15 ani si lucrez ca reprezenatnt avon. nu castig mult, doar banii de buzunar pentru o luna