| gossipgirlxoxo a întrebat:

Ce regreti pana acum? xoxo

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Regret ca inca nu ma cunoscsad

| Silvia a răspuns:

Ca mi-am dorit un frate, ca m-am purtat foarte urat cu o anumita persoana, ca nu ma mai dau de la pc, ca maine voi lua un 2 daca nu invat, ca nu am vazut sfarsitul filmului de alataieri si pot continua la nasfarsit.

| daii a răspuns:

N-am niciun regret!

by daiiwinking

| gigiro a răspuns:

Timpul pierdut!

| nobody_9468 a răspuns:

Regret ca am devenit ceea ce sunt, regret ca unii au asteptari prea mari de la mine si regret ca'mi bat joc de mine si de corpul meucrying

Bafta. Tu ce regreti?happy

| Cryssy a răspuns:

Regret foarte multe lucruri dar nu are niciun rost sa le scriu pe toate aici... Acum nu mai pot face nimic si nu ma pot intoarce in trecut sa repar greselile de atunci. Pot doar sa am mai multa grija in viitor.

| Daniella13 a răspuns:

Regret ca nu ma mai duc la fel de des ca inainte la bunici. Mi-e tare dor sa merg acolo, sa-i vad pentru ca nu sti niciodata cand si ce se poate intampla. Din pacate scoala nu-mi lasa foarte mult timp, iar la sfarsit de saptamana imi mai ocup timpul cu lectii si ies cu prietenul meu.

| simona_6231 a răspuns:

Chiar nu am nici un regret... aaa ba dabig grin, nu i-am putut spune unui baiat ca il iubescsad la momentu potrivit

| FoXy a răspuns:

Sincer nu regret absolut nimic.fiecare om cu soarta luihappy

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Regret doar un singur lucru:acum o luna si jumatate a murit matusa mea iar in judetul meu era zapada foarte mare si era foarte frig mai ales in ziua cand a inmormantato iar eu nu am putut ajunge la inmormantarea ei.Si ma doare foarte mult acest lucru deoarece cand eram mica si eram pe la tara toata ziua ma duceam la ea si o iubeam foarte mult si ea ma iubea pe mine...si totusi nu am ajuns...sad
broken heart(broken heart(

| ZambescSiGata a răspuns:

Nu regret absolut nimic...si daca as regreta nu s-ar rezolva nimic...winking

| adellina a răspuns:

Ca le-am acordat dragostea mea unor oameni care nu or stiut sa o pretuiascawinking

| ShiNee a răspuns:

Regret ca i-am dat papucii unui tip rolling eyes si ca vara trecuta n-am vrut sa ma duc la cursuri de chitara sad tu ce regreti?

| beatriz_1407 a răspuns:

Regret ca am iubit un baiat care nu a stiut sa ma pretuiasca asa cum ar fi trebuit straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, dar mi-e greu sa le scriu. Ex: craiova e pe 14, maine joaca cu dinamo si cred ca isi ia bataie; e vreme urata afara si trebuie sa stau in casa; vine primavara; maine e luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...mai multe(dar mai ales faptul ca nu am avut o sora geamana happy )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca am fost cu ex'ul celei mai bune prietene sad. [ fosta acum ]
Pur si simplu stiam ca o sa supere pe mine dar nu am crezut ca o sa ne desparta asta sad. Regret ca stiam urarile si totusi am trecut peste ele sad. Dar nu ma puteam abtine, ea zicea ca nu il mai place si se dadea si la alti baieti. si na straight face. Acum asta e, nu o sa mai fim niciodata prietene doar colege sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret faptul ca nu stiu sa patinez, nu pot sama fac medic olftamolog, ca nu stiu sa parasutez, ca nu am iubit

| Zorro a răspuns:

Regretul faptul ca nu am avut curajul sa fac niste lucruri atunci cand trebuiau facute...