| andreeaioanageorgiana2472 a întrebat:

Buna, doar eu atunci când sunt nervoasă și plâng simt nevoia să mă rănesc? Nu sa mă tai, dar simt nevoia să mă lovesc constant cu pumnii de parcă aș bate pe cineva.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este grav, insemannd ca ai o problema psihica si ai nevoie urgenta sa mergi la un medic psiholog sau psihiatru, pentru a primii ajutorul necesar.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, nu, nu doar tu, în acele momente mai grele simți o oarecare forma de energie pe care nu știi cum sa o controlezi și logic ca energia trebuie consumata și ea.
Important este sa faci anumite exerciții sa numeri, exerciții de respirație, lovește o perna)sau chiar și plânsul te ajuta sa te descarci, alte metode poți găsii și pe internet.
Mult succes!