| elena272 a întrebat:

Buna, doar eu sunt asa. Vizionez cateva minute sau putin dintr-un serial, film insa ma plictisesc de el si dupa cand vad ca altii in acel timp au facut ceva interesant si am un regret asa ca simt ca am pierdut timpul. Si nu stiu ma simt si depresiva si singura.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Renunțat la internet

| sammie a răspuns:

Încearcă chestii noi, găsește hobby-uri noi, încearcă să găsești rețete noi de prăjituri și de mâncare, ieși pe-afară și plimbă-te, citește, desenează, ieși pe-afară cu prietenii, câte nu sunt?! Sau poate chestia este doar că-ți e lene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să faci alte activități interesante.