| Pitiiic8 a întrebat:

Bună!
Doresc să.mi cumpăr tableta Allview AllDro Speed ECO Plus 4GB Android 4.0...
Dacă o deţineţi sau aţi deţinut.o îmi puteţi da nişte sfaturi? Care este părerea voastră despre ea?
Sau, dacă nu o deţineţi, dar îi cunoaşteţi toate caracteristicile... cum vi se pare?
Mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| bugativeyRO a răspuns:

Dude, te sfătuiesc să mai adaugi vreo 2 milioane şi să-ţi iei Eboda Impresspeed dual-core 1.5 Ghz, O.S. Android 4.0.3 Ice scream sandwich. Are 9.7 inch si este bestială pentru jocuri.

| HeliosMetal a răspuns:

Nu o detin personal, ci un membru al familiei mele insa am petrecut mult timp analizand-o atat din punct de vedere al software-ului cat si a hardware-ulu. imi place, este usor de folosit, aplicatii raspund bine la controc insa are anumite scapari care la inceput s-ar putea s ate deranjeze insa peste o bucata de timp nici nu o sa-ti mai dai seama ca exista. un alt dezavantaj este sunetul, nu se aude foarte tare, insa in rest da imi place, se mai putea lucra putin la finisare insa per total e buna, au si romanii un obiect de calitate