| KatyKat a întrebat:

doresc sa vb cu o fata care a fost deja prezentatoare la vreun concurs sau sarbatoare, sa-mi spuna si mie, cum sa fac ca sa nu am emotii happy merci

2 răspunsuri:
| KamyKazy a răspuns:

Buna! Eu am fost prezentatoare la mai multe chestii. Concursuri de dans. Sarbatori Concurs de poezie. Etc bine. mai multe big grin Si mereu am simtit ceva in stomac:]] Pentru ca atunci cand esti in atentia tuturor ai o senzantie.bizara laughingeu am fost de multe ori chiar in fata a 2ooo de oameni eram singura pe podium(scena) trebuia sa fac o prezentare laughing Si eu m-am gandit ca nu ma vede nimeni asa ca si cum as repeta in oglinda big grin dar totusi am avut senzatii in stomac laughing Nu iti cunosc persoana si nu stiu ce caracter ai! Eu ti'as sugera sa faci ca si mine sa te gandesti ca esti singura si ca nimeni nu te aude si nu te vede... ca si cum ai fi in oglinda! dar totusi o sa simti ceva in stomac. happy Gandeste'te ca esti doar TU! In fine pS (replica multa).laughing Sper ca te'am ajutat love strucklove struckFundit'sa please?batting eyelashes

| claudiea79 a răspuns:

Sa nu te uiti la toata sala ci doar la un punct.la rochia unei colege; la un coleg.sa tragi aer in piept.sa ai un discurs scris de acasa.sa nu te uiti la toti.ci doar la un om.am prezentat o emisiune la radio ma uitam doar pe birou. sau doar la calculator.